Drukcase op Aruba

Drukcase in de ochtendshow op Aruba

Onlangs bezochten we een klant op Aruba om het eerste boek van de boekproductie persoonlijk te overhandigen. Niet zomaar een boek, maar een luxe tweedelige full-color uitgave over carnaval, een traditie die diep verankerd is in de Arubaanse cultuur. Onze komst leidde tot bijzondere, onverwachte ontmoetingen. We werden zelfs spontaan uitgenodigd voor een live interview op de Arubaanse televisie om meer over onze producties te vertellen. Bekijk het interview in de onderstaande video.

De naam Drukcase is op het eiland geen onbekende. We drukken namelijk ook voor de Universiteit van Aruba, Het Archeologisch Museum en enkele uitgevers. Steeds vaker weten de mensen op Aruba ons te vinden en mogen we hun producties verzorgen.  Dankzij de televisie-uitzending is de kans groot dat we nog weer eens terugkeren naar dit prachtig eiland met haar vriendelijke bevolking. En dat vinden wij uiteraard geen enkel probleem.

Terug naar nieuwsoverzicht
Meer nieuws...

Drukcase op Sign & Print Expo

Dit jaar stond Drukcase op stand C118 van de Sign & Print Expo.
Lees meer

Nieuwe collega Marianne Koopman

Wij zijn verheugd om aan te kondigen dat ons team uitbreidt gaat worden met een nieuwe collega: Marianne Koopman
Lees meer

Nieuwe collega Arjen Westrik

Wij zijn verheugd om aan te kondigen dat ons team uitbreidt gaat worden met een nieuwe collega: Arjen Westrik!
Lees meer
Door op "Accepteren" te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies